Forum sojuszu ANONYMOUS

Forum sojuszu ANONYMOUS (ogame)


#1 2011-07-06 12:17:36

Anonymous

REKRUT

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 5
Punktów :   

Mój postęp

Witam, nazywam się Anonymous;> Z polecenia Waszego sojusznika zajmującego się rekrutacją do akademii, zakładam swój topic, mający na celu obserwację mojego rozwoju. Konto dopiero co założyłem, aczkolwiek złożyłem już do Was podanie. Polecono mi jednak trochę "przykoksować", zatem biorę się do roboty;> Co jakiś czas będę tu wklejał swoje przyrosty pkt.
Ps. mam nadzieję, że temat założyłem w dobrym dziale.

Moje miejsce w statystykach na dzień 06.07.2011 - 210 (Miejsce 4.611 z 5.660)


All we are is people who travel a short distance together - much like commuters who meet in a bus or tram: For a brief period of time we have the same route, share a common goal, purpose or dislike. And on this journey together, we may well change the world.

Offline

 

#2 2011-07-06 16:19:21

mafia21

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 70
Punktów :   

Re: Mój postęp

W dobrym dziale. Więc tak jak pisałem Ci w grze. Jeżeli szybko wbijesz TOP3000 i będziesz się udzielał na forum to ja się zgodzę na to aby Cię przyjąć jak już kilka razy mówiłem wolę słabszych graczy ale dobrze zorganizowanych i żyjących razem z sojuszem niź graczy top1000 grających dla siebie.

Mam nadzieję, że nikt z członków akademi nie ma nic przeciwko aby przyjąc Anonymous`a przed osiągnięciem TOP2000(wymaganego) jeżeli jego postępy w grze będą zadowalające.

P.S. Anonymous będzie miał dostęp na forum tylko do części dostępnej dla Uzytkowników + handlu.

Offline

 

#3 2011-07-06 17:07:50

 tankred

Administrator

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2011-06-06
Posty: 37
Punktów :   

Re: Mój postęp

Witam !!!!

Kilka słów w temacie

Zapewne każdy z nas rozpoczynając przygodę z ogame wyznaczył sobie ambitne cele , przemyślał strategię i postanowił , że nie popełni błędów innych  Życie niestety weryfikuje nasze plany i postanowienia ileż to razy czytaliśmy na forum " dostałem złoma kończę z grą Żegnajcie "

Proponuję utrzymać w mocy postanowienia co do minimalnego progu.

PS Proszę nie brać nic z mojego postu indywidualnie to tylko dygresja związana z doświadczeniem innych i własnym

POZDRAWIAM
TANKRED

Offline

 

#4 2011-07-06 17:33:57

mafia21

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 70
Punktów :   

Re: Mój postęp

Tzn w momencie jak zdobędzie TOP3000 nadal bedzie śledzony i bedzie musiał co 2-3 dni wypisywać postępy... ale wtedy już bedzie miał więcej praw. Do momentu TOP2000 bedziemy się starać go sledzić.

Offline

 

#5 2011-07-06 18:22:07

Anonymous

REKRUT

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mój postęp

W ogóle na co stawiacie w sojuszu? Większość członków to złomiarze czy ekonomiści?


''Życie niestety weryfikuje nasze plany i postanowienia ileż to razy czytaliśmy na forum " dostałem złoma kończę z grą Żegnajcie "

Proponuję utrzymać w mocy postanowienia co do minimalnego progu. ''


@Tankred, właśnie dlatego zamierzam inwestować w eko. Zaczynając przygodę z ogame byłem 15-letnim gówniarzem, który nie miał żadnych problemów na głowie poza szkołą. Wtedy zarywanie nocek to była norma. Teraz jakoś nie mogę sobie wyobrazić zrywania się o 4:00 rano tylko po to żeby odebrać flotę, zezłomować kogoś itd. Dlatego świadomie nie podejmuję tematu floty:) Aczkolwiek lubię posiedzieć po nocach jak mam wolne;> Choć jeśli większość sojuszu prowadzi konta flotowe to się nawet dobrze składa, będę miał komu sprzedawać nadwyżki deuteru, które za jakiś czas się pojawią.

Ostatnio edytowany przez Anonymous (2011-07-06 18:24:58)


All we are is people who travel a short distance together - much like commuters who meet in a bus or tram: For a brief period of time we have the same route, share a common goal, purpose or dislike. And on this journey together, we may well change the world.

Offline

 

#6 2011-07-06 18:24:37

mafia21

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 70
Punktów :   

Re: Mój postęp

DEUTER - temat TABU... wiekszość w akademi to ekonomiści w sojuszu mamy jednego wybitnego flociarza

Co do deuteru każdy chce go u Nas sprzedać wiec ja postanowiłem, że jak tak to wbijam spalinowy na 12 i odkupię od Was troszkę deuteru.(TANKRED zaklepał już 100% dostawy na ten surowiec)

Offline

 

#7 2011-07-06 18:26:26

Anonymous

REKRUT

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mój postęp

O żesz.... możecie rozważyć fuzję z [EKONOMIC]


All we are is people who travel a short distance together - much like commuters who meet in a bus or tram: For a brief period of time we have the same route, share a common goal, purpose or dislike. And on this journey together, we may well change the world.

Offline

 

#8 2011-07-06 18:28:01

mafia21

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 70
Punktów :   

Re: Mój postęp

Fuzja odpada... ale PAKT nie ;D

Offline

 

#9 2011-07-06 18:31:51

Anonymous

REKRUT

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mój postęp

Pakt o nieagresji z nimi.. to ma sens <hahaha>




Moje miejsce w statystykach na dzień 07.07.2011 - 404 (Miejsce 4.421 z 5.646)

Ostatnio edytowany przez Anonymous (2011-07-07 18:44:47)


All we are is people who travel a short distance together - much like commuters who meet in a bus or tram: For a brief period of time we have the same route, share a common goal, purpose or dislike. And on this journey together, we may well change the world.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziip-wmn.pun.pl www.allhopeisgone.pun.pl www.dawnofnaruto.pun.pl www.galactikgoal.pun.pl www.gta.pun.pl